Latviski | По-русски | English
Tālrunis:
+371 27 01 01 10

info@tfm.lv
 
Par Mums

Kompānija “TFM” strādā Latvijas tirgū kopš 2003.gada un nodarbojas ar pasākumu tehnisko nodrošināšanu. 

Kompānija piedāvā pilnu tehnisko nodrošinājumu- skatuves konstrukcijas, skaņas, gaismas un video iekārtas, dažāda mēroga pasākumiem- sākot no mazas mājas ballītes ar dažiem viesiem līdz lieliem pasākumiem brīva dabā ar tūkstošos mērāmu apmeklētāju skaitu jebkurā Latvijas vai Eiropas vietā. Mūsu uzņēmums Jums piedāvā pilnu pasākuma tehniskā nodrošinājuma realizācijas ciklu- sākot no 3D vizualizācijas un beidzot ar apmeklētājiem neaizmirstamu šovu augstvērtīgā un kvalitatīva tehniskajā izpildījumā.

Mūsu darbu raksturo profesionalitāte un augsta atbildība klienta priekšā. Mūsu uzņēmuma projektu realizācijā dalību ņem augstas klases profesionāļi ar ilggadēju pieredzi dažādu pasākumu apkalpošanā, gan A ļīmeņa mūziķu koncertos Latvijā un citur pasaulē, gan TV šovos, gan teātra izrādēs un citur. 

Mūsu uzņēmums izmanto tikai pasaules šovbiznesa nozares profesionāļu atzītu tehniskos līdzekļus- MARTIN gaismas iekārtas, L-Acoustics un DYNACORD akustiskās sistēmas, MIDAS, YAMAHA, SOUNDCRAFT skaņas mikšerpultis, SENNHEISER, SHURE radio mikrofonus un citas iekārtas. Mūsu uzņēmums var nodrošināt jebkura mūziķa tehnisko prasību 100% izpildi.

Mūsu klienti ir gan Latvijas, gan citu valstu uzņēmumi, gan Latvijas  valsts iestādes, kā arī privātpersonas. Katrs jaunais klients – pierādījums tam, ka mūsu darbs ir novērtēts!

 

 
Par mums   Tehnikas noma   Foto   Kontakti   Lietota tehnika
All Rights Reserved © 2011 Copyright TFM.LV
Developed & supported by THE LOST WEB.